Zapisy do (PA)LS-u2009-09-19, 10:52

Zapisy do (PA)LS-u

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach Zdroju zapraszają amatorów do udziału w III Edycji amatorskiej Ligi Siatkówki.

W nadchodzącym sezonie Powiatowa Amatorska Liga Siatkówki przejdzie kilka modyfikacji... Pierwsza, chyba najważniejsza zmiana: tegoroczne rozgrywki odbywać sie będą na dwóch obiektach, hali POSiR (ul. Zamenhofa 5a) oraz w hali GOSiR w Goczałkowicach (ul. Powstanców Śląskich 3). Ograniczeniu uległa także liczba drużyn mogących zgłosić się do rozgrywek. W nowym sezonie zobaczymy maksymalnie 12 ekip, a każda z nich może zgłosić nie wiecej niż 14 zawodników. Delikatną metamorfozę przejdzie również nazwa ligi. W sezonie 2009/10 amatorskie rozgrywki nazywać będziemy Ligą Siatkówki Pszczyna - Goczałkowice.
Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem: Liga Siatkówki Pszczyna - Goczałkowice) do 21 września. W zgłoszeniu prosimy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz telefon kontaktowy.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w srodę 23 września o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej POSiR. Wpisowe do LS Pszczyna - Goczałkowice wynosić będzie 600zł za sezon. Pierwszą ratę opłaty wpisowej należy uiścić najpóźniej w dniu spotkania organizacyjnego.
Start ligi przewidywany jest na 3-4 października 2009.
Na dzien 19.09.2009 do rozgrywek zgłosiło sie 6 drużyn:
- KM&BM
- Łukasz Twardzik
- Linde
- KKS Davex
- Sokół Pszczyna
- MUKS Gilus ZOiW
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego