3 x Sokół2009-12-01, 18:59

3 x Sokół

Siatkarki PLKS-u w ciągu najbliższego tygodnia trzykrotnie zmierzą się z Sokołem Chorzów. Pierwszy mecz już w środę 2 grudnia w hali POSiR. Początek o godzinie 18.00.

Stawką spotkania będzie awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Do tej pory pszczynianki w tych rozgrywkach wyeliminowały drużyny MOSiR-u Mysłowice oraz AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Rewanż pucharowych zmagań za tydzień (9.12) w Chorzowie. Pomiędzy pucharowymi meczami odbędzie się jeszcze spotkanie ligowe z chorzowiankami we własnej hali 5 grudnia (sobota) o 18.00.
Zapraszamy również do odwiedzania oficjalnego serwisu internetowego Klubu - poniżej informacja zaczerpnięta z tegoż serwisu - www.plkspszczyna.pl
Kibicu! Kup koszulkę!

Od pewnego czasu coraz więcej kibiców, którzy zasiadają na trybunach hali POSiR-u ubrani są w czerwone koszulki. Nie jest to jednak efekt utożsamiania się z czasami "poprzedniej epoki", tylko z naszymi siatkarkami!

PLKS Pszczyna specjalnie z myślą o swoich sympatykach przygotował ofertę, w której można kupić klubowe koszulki. Dostępne są one w sprzedaży przed każdym meczem w cenie (minimum) 15 zł. O tym jak dokładnie wyglądają można przekonać się przychodząc na mecze siatkarek z Pszczyny lub naszym zdjęciu, gdzie zawodniczki ubrane w specjalne koszulki przystępowały do przedmeczowej rozgrzewki w meczu z SMS-em Sosnowiec.

Koszulki to nie jedyny gadżet, który został przygotowany z myślą o sympatykach PLKS-u. W ofercie znajdują się także kalendarze na 2010 rok. Te można zakupić już za 10 złotych. W pakiecie oba te gadżety można zakupić już od 20 złotych. Najbliższa okazja do zakupów - już przed meczem z Sokołem Chorzów 2 grudnia.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego