MLF: Zapisy po raz 10, czyli mały jubileusz2016-10-10, ostatnia aktualizacja: 2016-11-01, 08:23

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zakończył przyjmowanie zgłoszeń do Młodzieżowej Ligi Futsalu. W środę (2 listopada) odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Do rozgrywek MLF zgłosiło się 20 drużyn. W środę (2 listopada) o godzinie 19.00 w salce konferencyjnej hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a) odbędzie się spotkanie organizacyjne. Obecność przedstawicieli zgłoszonych drużyn jest obowiązkowa! Podczas zebrania należy opłacić wpisowe do rozgrywek (200 zł), a także wpłacić kaucję (50 zł). Po spełnieniu tych warunków zgłoszony zespół zostanie dopuszczony do rozgrywek.

Informacja z 10 października 2016 roku
Już po raz dziesiąty Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza młodych piłkarzy do udziału w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Futsalu.

Logo MLF + Rekord

Oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń, które zakończą się w poniedziałek 31 października. Naturalnie chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób zagrało w ligowych rozgrywkach, ale dysponujemy ograniczonymi możliwościami czasowymi. Pamiętając o sporym zainteresowaniu w poprzednich latach i z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc przypominamy, że będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia dokonać można bardzo prosto. Wystarczy przesyłać na adres sport@posir.pszczyna.pl e-mail zatytułowany "Zgłoszenie do MLF", w który zawarte będą informacje:
- nazwa drużyny
- miejscowość (siedziba drużyny)
- imię i nazwisko kapitana/osoby kontaktowej
- numer telefonu kontaktowego

Informacje o zgłoszonych drużynach będą systematycznie aktualizowane w/g kolejności przesłanym zgłoszeń.

System rozgrywek uzależniony będzie naturalnie od liczby chętnych drużyn. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani po zakończonych zapisach na spotkaniu organizacyjnym.

Ważną informacją jest na pewno to, że w rozpoczynającym się sezonie 2016/2017 do udział w rozgrywkach ligowych dopuszczeni będą zawodnicy urodzeni pomiędzy 1997 a 2002 rokiem, przy czym w składzie zgłoszonej drużyny może być maksymalnie trzech zawodników urodzonych w roku 1997 (limit wiekowy dotyczy także dziewcząt).

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i teraz w ramach opłaty wpisowej wszystkie drużyny otrzymają komplet koszulek.

Szczegółowy regulamin, wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w środę 2 listopada w sali konferencyjnej hali POSiRu (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.00. Już dziś uprzedzamy, że obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania będzie OBOWIĄZKOWA!

Partnerami naszych rozgrywek kolejny raz jest:
BTS Rekord Bielsko-Biała - ekstraklasowa drużyna futsalu podobnie jak w latach ubiegłych będzie patronować pszczyńskim rozgrywkom. Ponadto sztab szkoleniowy bielskiej drużyny będzie obserwował rozgrywki, a wyróżniający się zawodnicy MLF mogą liczyć na zaproszenie do treningów w bielskiej ekipie REKORD BIELSKO BIAŁA

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na w/w adres lub tel. 501 582 591.

Lista zgłoszonych zespołów (stan na 31 października 2016 roku)
- Rakiety Janusza Pszczyna
- 30 seconds to win Jankowice
- Banda Świrów Pszczyna
- Pustaki Jankowice
- DNW Pszczyna
- Świnki Halinki Pszczyna
- Siewcy Popłochu III Warszowice
- Moherowe Berety Pszczyna
- HKS Asfalt Pszczyna
- Gang plebanii Łąka
- FC Po Nalewce Rudołtowice
- AC Materace Studzienice
- Prezes i reszta Kobiór
- Wielcy i Szybcy Pszczyna
- Podwładni Tomasza K Łąka
- Konstelacja Gwiazd Wola
- ShowTeam Piasek
- Sklepgard Team Brzeźce
- Ekipa Remontowa Tychy
- Szybkie Bile Pszczyna.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego