Po turnieju siatkówki plażowej: ostatni będą pierwszymi2017-06-19, 11:00

II Otwarte Mistrzostwa Śląska - siatkówka plażowa

fot. POSiR Pszczyna

W czasie turnieju

Zwycięstwem pary Kamil Semeniuk/Grzegorz Wójtowicz zakończył się Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn, który odbywał się w ramach II Otwartych Mistrzostw Śląska. Zawody zostały rozegrane na boiskach piaskowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Mimo niesprzyjającej aury w zawodach wzięło udział 19 par. W tym gronie znalazło się wielu bardzo dobrych zawodników, znanych z aren plażowych jak i halowych. Poziom zmagań był więc bardzo wysoki. Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem pary Kamil Semeniuk/Grzegorz Wójtowicz, która do zawodów zgłosiła się w dniu turnieju, tuż przed jego rozpoczęciem.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zaś współorganizatorem Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach.

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, boiska piaskowe POSiR Pszczyna, 17 czerwca 2017 roku
Klasyfikacja:
1. Kamil Semeniuk/Grzegorz Wójtowicz, 2. Mikołaj Grobelny/Laane Tijmen, 3. Sebastian Marczyński/Konrad Formela, 4. Przemysław Gepfert/Grzegorz Łata, 5. Maciej Madej/Kacper Ledwoń, Jakub Macura/Mateusz Śnieżek, 7. Mateusz Kukulski/Kamil Macura, Sebastian Słomian/Marcin Lasoń, 9. Rafał Zając/Marek Drobisz, Piotr Kożuch/Miłosz Tokarski, Sylwester Piotrowicz/Maciej Michel, 13. Artur Baca/Mateusz Biernat, Adam Potempa/Rafał Borkowski, Daniel Pochopień/Miłosz Gąsiorek, Łukasz Wawrzyńczok/Adam Lewandowski, 17. Jan Mach/Wojciech Karoń, Michał Jaworski/Daniel Tabor.


fot. POSiR Pszczyna
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia