X KMPP: poznaliśmy komplet finalistów wśród żaków2017-11-29, 15:52

X KMPP w Futsalu

fot. POSiR

Jubileuszowe X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o puchar firmy "Ziobro S.C." rozpoczęły się od rywalizacji w kategorii żaków.

Jako pierwsi o przepustkę do turnieju finałowego walczyli żacy, którzy podzieleni zostali na cztery grupy, a ze względu na dużą ilość zgłoszonych zespołów rywalizacja toczyła się jednocześnie na dwóch halach.

Pierwszym finalistą z kompletem pięciu zwycięstw została drużyna MKS Iskra Pszczyna I, która zdominowała rywalizację w grupie "A". W tym samym czasie w grupie "B", która swoje mecze rozgrywała na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, awans do finałów zapewnił sobie zespół LKS-u Wisła Wielka. O awansie z grupy "C" zadecydował... bilans bramek. Wszystko za sprawą MKS-u Iskra Pszczyna II i Leśnika Kobiór I, którzy wywalczyli tyle samo punktów, a ich bezpośrednie spotkanie zakończyło się remisem. Ostatecznie dzięki większej ilości strzelonych bramek, to pszczynianie zagrają w styczniowym finale. Czwartym finalistą został zespół LKS-u Mizerów, który bez porażki, zakończył zmagania w grupie "D".

Zdjęcia drużyn, które walczyły w turniejach eliminacyjnych znajdziecie TUTAJ.

Kolejne futsalowe emocje w ramach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego o puchar firmy "Ziobro S.C." już w najbliższy weekend.
W sobotę o miejsce w finale powalczy 26 zespołów (!) orlików, w niedziele natomiast rywalizację rozpoczną trampkarze.

Sponsor główny KMPP
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego