Mistrzostwa Śląska Amatorów2019-03-20, 15:09

Plywanie

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Szkoła Pływania Delfin, serdecznie zapraszają na VI Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu, które w niedzielę 31 marca odbędą się na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu skierowane są do mieszkańców województwa śląskiego, nieposiadających licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będących uczniami szkół sportowych, klas sportowych o profilu pływackim oraz nie będący zawodnikami klubów pływackich na licencji PZP. Każdy zgłoszony pływak może wziąć udział w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz jednej sztafecie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 marca drogą elektroniczną (wisniowicz@gmail.com oraz kopia na swim@onet.eu). Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia (dd,mm,rrrr), nazwę szkółki, płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny, miejsce zamieszkania oraz rozmiar koszulki zawodnika. W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Marek Kloc (tel. 505-680-902, e-mail: swim@onet.eu). Więcej informacji o zawodach znajdziecie w komunikacie organizacyjnym, dostępnym w "plikach do pobrania".

Wszyscy niepełnoletni uczestnicy, muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach. Druk dostępny w "plikach do pobrania".

Organizatorem zmagań jest Szkoła Pływania Delfin oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

6. Mistrzostwa Śląska Amatorów
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego