PALP: gramy2021-04-16, 08:18

Wracamy do gry

fot. POSiR

W sobotę 25 kwietnia, na boisku piłkarskim naszego Orlika, rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy wiosennej w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia, zimowa przerwa w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej trwała dłużej niż zwykle. Przedłużający się lockdown spowodował kilka zaległości, a tym samym konieczność modyfikacji terminarza rozgrywek. Rozgrywki wznowimy w sobotę 25 kwietnia, a aktualny harmonogram gier znajdziecie w zakładce "PALP".

Rywalizacja w Pucharze Ligi PALP (szczegółowy terminarz znajdziecie TUTAJ) rozpocznie się w poniedziałek 3 maja. Przypominamy, że o awansie do kolejnej rundy decyduje tylko jeden mecz (przegrany odpada).

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, zmagania w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej oraz Pucharze Ligi PALP, odbywać się będą bez udziału publiczności, a na obiekcie będą mogli przebywać jedynie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego dotyczącego zasad bezpiecznego funkcjonowania w trackie epidemii COVID-19.

Piłka na boisku
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego