Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek2009-05-05, 19:39

Siatkarki PLKS-u Pszczyna po wywalczeniu awansu do I ligi maja obecnie okres roztrenowania. Nie oznacza to jednak, że podopieczne Jarosława Bodysa nie mają już nic wspólnego z siatkówką.

Wręcz przeciwnie. W poprzednim tygodniu pszczynianki rozegrały u siebie sparing z reprezentacją juniorek (rocznik 1990). Zespół Zbigniewa Krzyżanowskiego przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które mają odbyć się w Meksyku.
W hali POSiR, juniorki wygrały z PLKS-em 3:1 (25:23, 20:25, 25:18, 25:22). Poniżej galeria zdjęć z tego spotkania.Zdjecie nr 1: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 2: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 3: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 4: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 5: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 6: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 7: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 8: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 9: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 10: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek Zdjecie nr 11: Zobacz zdjęcia ze sparingu PLKS-u z reprezentacją juniorek

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego