Kompleks sportowy

Kompleks sportowy "Moje Boisko - ORLIK 2012" został wybudowany w 2008 roku. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Orlik czeka na sportowców!

W skład kompleksu wchodzi boisko piłkarskie ze sztuczna murawą o wymiarach 60x30m oraz boisko wielofunkcyjne z nawierzchnia poliuretanową gdzie można grać w koszykówkę i siatkówkę. Oba place do gry posiadają sztuczne oświetlenie. Na terenie kompleksu znajduje się budynek z pomieszczeniem dla obsługi, szatnią oraz ubikacjami. Przy boisku piłkarskim znajduje się z kolei trybuna na 60 kibiców. Boisko "Orlik" jest areną zmagań Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

Boiska czekają na sportowców od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 22.00. Korzystanie z kompleksu sportowego "Orlik 2012" odbywa się bezpłatnie. Wszelkie informacje na temat wolnych terminów uzyskają Państwo pod numerem telefonu 519 851 638 lub pod adresem sport@posir.pszczyna.pl

Zachęcamy także do korzystania z boiska piłkarskiego ze sztuczną murawą przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie (ul. Kazimierza Wielkiego 5). Informacje o rezerwacji tego obiektu można uzyskać telefonicznie pod numerem (0) 728 483 619.

Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego