KMPP: pięć części halowej edycji2016-11-08, ostatnia aktualizacja: 2016-11-21, 19:00

Już po raz dziewiąty Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie będzie organizował Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu.

Harmonogram gier na pierwszy turniej eliminacyjny - żaków, zostanie podany w czwartek 24 listopada.

Informacja z 8 listopada
Zimowa wersja halowej edycji jednej ze sztandarowej imprezy POSiR-u będzie rozgrywana w pięciu kategoriach wiekowych: żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior. Tradycyjnie najpierw zostaną rozegrane turnieje eliminacyjne, zaś 8 stycznia 2017 roku turniej finałowy.

Zaproszenia do rozgrywek otrzymały kluby i szkółki piłkarskie działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 21 listopada drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "KMPP"). W zgłoszeniu należy podać: nazwę klubu, kategorie, do których zgłaszane są zespoły, ilość drużyn w poszczególnych kategoriach, imię i nazwisko osoby zgłaszające oraz telefon kontaktowy.

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie zawodów (dział "pliki do pobrania") oraz telefonicznie (tel. 505 538 775).

Lista zgłoszonych zespołów (stan na dzień 21.11.2016)

Żak (2008-2010) - eliminacje 27 listopada
UKS SPS Wola (dwa składy)
MKS Iskra Pszczyna (dwa składy)
LKS Znicz Jankowice (dwa składy)
LKS Brzeźce
UKS Warszowice
LKS Czarków
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Leśnik Kobiór (dwa składy)
LKS Wisła Wielka (dwa składy)
LKS Mizerów
AKS Nadwiślan Góra
UMKS Ruły United
GKS Pniówek-74 Pawłowice
Akademia Piłkarska 21 Łąka (dwa składy)
Akademia Młodego Piłkarza

Orlik (2006-2008) - eliminacje 4 grudnia
UKS SPS Wola (dwa składy)
MKS Promyk Golasowice
LKS Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
LKS Studzienice
UKS Warszowice
MKS Iskra Pszczyna (trzy składy)
LKS Czarków
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Leśnik Kobiór
GKS Pniówek-74 Pawłowice
LKS Mizerów
AKS Nadwiślan Góra
UMKS Ruły United
Akademia Piłkarska 21 Łąka (trzy składy)
Football Project Suszec
UKS Josieniec Radostowice

Młodzik (2004-2006)- eliminacje 11 grudnia
MKS Promyk Golasowice
LKS Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
LKS Sokół Wola
UKS Warszowice
MKS Iskra Pszczyna (trzy składy)
LKS Czarków
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Leśnik Kobiór (dwa składy)
Orlik Miedźna
LKS Mizerów (dwa składy)
AKS Nadwiślan Góra
LKS Łąka
GKS Pniówek-74 Pawłowice (dwa składy)
UKS Josieniec Radostowice
UKS Centrum Pszczyna

Trampkarz (2002-2004) - eliminacje 18 grudnia
LKS Znicz Jankowice
LKS Sokół Wola
LKS Studzionka
LKS Czarków
LKS Studzienice
MKS Iskra Pszczyna (trzy składy)
GKS Pniówek-74 Pawłowice (trzy składy)
Leśnik Kobiór
LKS Wisła Wielka
Orlik Miedźna
LKS Łąka
LKS Mizerów
UKS Czapla Kryry

Junior (1998-2001) - eliminacje 17 grudnia
GKS Krupiński Suszec (trzy składy)
LKS Sokół Wola (dwa składy)
LKS Czarków
LKS Studzienice
UKS Warszowice
MKS Iskra Pszczyna (trzy składy)
Leśnik Kobiór
LKS Wisła Wielka
LKS Łąka (dwa składy)
GKS Pniówek-74 Pawłowice.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego