Jolanta Stanclik trzecia w Polsce2020-08-10, 10:54

Jolanta Stanclik Jolanta Stanclik zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej kobiet podczas 41. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie, które w weekend odbywały się w Sianowie.
Przejdź do artykułu: Jolanta Stanclik trzecia w Polsce

Siatkarki z POSiR-u na 8. miejscu w Polsce!2020-07-30, 11:05

Siatkarki z POSiR-u na Mistrzostwach Polski Zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, zajęły 8. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Siatkówce Plażowej, które w dniach 24-25 lipca rozegrane zostały w Obornikach Śląskich.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Siatkarki z POSiR-u na 8. miejscu w Polsce!

Fitness: przerwa wakacyjna2020-07-29, 17:12

fit Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie informuje, że w okresie od 4 do 16 sierpnia zajęcia fitness nie będą się odbywać.
Przejdź do artykułu: Fitness: przerwa wakacyjna

Plażowa sobota2020-07-20, 10:00

plaza W sobotę 18 lipca, na boiskach plażowych naszego Ośrodka, rozegrany został turniej siatkówki plażowej kobiet w ramach V Otwartych Mistrzostw Śląska.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Plażowa sobota

Fitness w lipcu2020-07-09, 09:26

fit Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie informuje, że w poniedziałek 13 lipca zajęcia fitness zostały odwołane. W kolejnych tygodniach, zajęcia odbywać się będą w dwa razy w tygodniu.
Przejdź do artykułu: Fitness w lipcu

V Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej2020-07-09, 08:16

plaza Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zaprasza do udziału turnieju siatkówki plażowej w ramach V Otwartych Mistrzostwach Śląska w Siatkówce Plażowej Kobiet.
Przejdź do artykułu: V Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej

Siatkarki z POSiR-u awansowały do Mistrzostw Polski!2020-07-09, 07:58

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna plażowe młodziczki Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrają w finale Mistrzostw Polski Młodziczek w Siatkówce Plażowej! Podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki świetnie zaprezentowały się w turnieju półfinałowym.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Siatkarki z POSiR-u awansowały do Mistrzostw Polski!

XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej za nami2020-07-07, 12:54

XI Zwycięstwem drużyny Callistoshop.pl z Rudy Śląskiej, zakończył się XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej, który w ubiegłą niedzielę rozegrany został na boisku piaskowym naszego Ośrodka.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej za nami

PALP: sezon oficjalnie zakończony2020-07-03, 12:15

old W piątkowy wieczór w Ośrodku nad Dokawą odbyło się uroczyste zakończenie XVII edycji Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Rozgrywki zostały zakończone po rundzie jesiennej, a w tym roku odbyły się tylko mecze Pucharu Ligi.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: PALP: sezon oficjalnie zakończony

Tydzień Beach Soccera2020-07-01, 11:07

BS Przed nami XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który w niedzielę 5 lipca rozegrany zostanie na boisku piaskowym naszego Ośrodka. W związku z organizacją turnieju, do środy 8 lipca nie będzie możliwości gry w siatkówkę plażową.
Przejdź do artykułu: Tydzień Beach Soccera