18. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym2020-02-12, 10:25

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Barbary Bandoły Starosty Pszczyńskiego.

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie w sobotę 7 marca, odbędą się 18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadet/Junior. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zapraszamy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 20 zł/osoba dorosła oraz 10 zł/ dzieci i młodzież do 18 roku życia (wpisowe płatne w dniu turnieju).

UWAGA!
Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania")!

18. Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie St
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego