Porażka w debiucie u siebie2010-11-14, 20:04

Porażka w debiucie u siebie Nie udała się inauguracja Drużynowych Mistrzostw Polski badmintonistom UKS-u Plesbad Pszczyna. W pierwszym ligowym spotkaniu rozgrywanym w hali POSiR-u pszczynianie przegrali 1:5 z BKS-em Przemysłówką Kolejarzem Częstochowa.
Przejdź do artykułu: Porażka w debiucie u siebie

Poradzili sobie z przeciwnikami i... upałem2010-06-14, 13:50

Poradzili sobie z przeciwnikami i… upałem Blisko 60 zawodników walczyło o medale II Otwartych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Badmintonie.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Poradzili sobie z przeciwnikami i... upałem

W sobotę mistrzostwa w badminonie!!!2010-06-07, 17:01

W sobotę mistrzostwa w badminonie!!! Już 12 czerwca odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Badmintonie. Zawody zostaną rozegrane w hali POSiR.
Przejdź do artykułu: W sobotę mistrzostwa w badminonie!!!

Turniej w cieniu narodowej tragedii2010-04-22, 12:37

Turniej w cieniu narodowej tragedii Tomasz Tomża i Wojciech Szczypek wywalczyli awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się w hali POSiR. Zawody zostały przeprowadzone równolegle z Krajowym Turniejem Juniorów i Młodzików.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Turniej w cieniu narodowej tragedii

Najlepiej poszło parom2010-03-30, 16:21

Aż trzy pary związane z UKS-em Plesbad Pszczyna zwyciężyły w swoich kategorie ach podczas XVI Krajowego Turnieju Badmintona Seniorów i Juniorów Młodszych. Zawody zostały rozegrane w hali POSiR.
Przejdź do artykułu: Najlepiej poszło parom

"Nie bycz się!": Badminton zaczął się od aerobiku2010-02-18, 21:12

„Nie bycz się!”: Badminton zaczął się od aerobiku Niecodzienną rozgrzewkę mieli uczestnicy III Młodzieżowy Turniej Badmintona. Katarzyna Adamek poprowadziła aerobik dla młodych adeptów badmintona.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: "Nie bycz się!": Badminton zaczął się od aerobiku

Dwa turnieje równolegle2009-11-19, 13:28

Dwa turnieje równolegle rozegrali badmintoniści w hali POSiR. Tym razem rywalizowano w Krajowym Turnieju Juniorów oraz II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików.
Przejdź do artykułu: Dwa turnieje równolegle

Pierwsze punkty dla badmintonistów2009-10-21, 21:13

Pierwsze punkty dla badmintonistów XIV Krajowy Turniej Seniorów i Juniorów Młodszych o Puchar Śląska był pierwszym w sezonie 2009/10 turniejem badmintona rozgrywanym w hali POSiR.
Artykuł zawiera galerię zdjęćPrzejdź do artykułu: Pierwsze punkty dla badmintonistów

XVI Mistrzostwa Bierunia w badmintonie2009-10-19, 22:40

XVI Mistrzostwa Bierunia w badmintonie Serdecznie zapraszamy na XVI Mistrzostwa Bierunia w Badmintonie! Zawody odbędą się w dniu 25.10.2009, szczegóły na www.bosir.bierun.plMając na uwadze wieloletnie pszczyńskie tradycje w tej dyscyplinie mamy nadzieję że w bieruńskiej imprezie weźmie udział wielu badmintonistów z naszego regionu!
Przejdź do artykułu: XVI Mistrzostwa Bierunia w badmintonie

Badminton dla najmłodszych2009-09-10, 17:14

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie po wakacyjnej przerwie ruszają zajęcia badminotna dla najmłoszych dzieci.
Przejdź do artykułu: Badminton dla najmłodszych