21. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty

21. Turniej o Puchar Starosty - baner informacyjny
21. Turniej o Puchar Starosty - baner informacyjny

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza na XXI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Tradycyjnie, zmagania odbędą się w pierwszy weekend sierpnia (6-7 sierpnia 2022 – w przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów, rywalizacja odbędzie się tylko w niedzielę), na boisku piłkarskim naszego Orlika.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem „XXI Turniej o Puchar Starosty” do 31 lipca 2022. Ważne, aby w treści wiadomości umieścić nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu. Konieczna będzie też opłata wpisowego w wysokości 200 zł (płatne na konto POSIR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka najpóźniej do 31 lipca 2022). W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie imprezy, dostępnym w „plikach do pobrania”.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach, która dostępna jest w „plikach do pobrania”.

Pliki do pobrania:
XXI TPNoPS 2022 – zgoda rodzica.pdf
XXI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty – Karta zgłoszeniowa.pdf
XXI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty – regulamin.pdf

Zgłoszone zespoły (stan na 31 lipca 2022):

BKR Team Pszczyna
Lepsze Leszcze
Hiacynt Tychy
Profi M-Tec Pszczyna
Ośrodek nad Dokawą
Stado Goczałkowice-Zdrój
Termex Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
ROADPRO Pszczyna