9.Maraton Fitness z POSiR-em za nami

W piątek 15.listopada w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się dziewiąta edycja Maratonu Fitness, w której wzięło udział prawie 60 osób.
Coroczna impreza, której otwarcia dokonał starosta pszczyński Damian Cieszewski, składała się z trzech bloków tematycznych. Na początek Ania Szyszka-Kozińska poprowadziła Pilates, potem Patrycja Porczyńska Strong i Zumbę, a w ostatniej części Kasia Płachno – Tabatę, kończąc ponad trzygodzinny Maraton stretchingiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody-niespodzianki.

Zabawę dla najmłodszych, których również nie brakowało, przygotowali i prowadzili animatorzy z Centrum Aktywności Ruchowej w Pszczynie.

Organizatorem 9.Maratonu Fitness był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerami SPOT Pszczyna, Pszczyńskie Centrum Kultury, Centrum Aktywności Ruchowej i Starostwo Powiatowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach fitness w poniedziałki, wtorki i czwartki, które są prowadzone w hali naszego Ośrodka. Szczegóły na plakacie.

no images were found