MLF: Lider jest tylko jeden2008-02-28, 20:44

Po trzeciej kolejce Młodzieżowej Ligi Futsalu mamy samotnego lidera. Jest nim zespół Weteranów, który w trzeciej serii spotkań pewnie ograł III LO.

Drugi zespół, który w dwóch pierwszych kolejkach (podobnie jak Weterani) zgromadzili komplet punktów, czyli Goczały dość nieoczekiwanie przegrały z KS Bolesławki. Dla ekipy KSB trzy punkty zdobyte z Goczałami były pierwszymi w rozgrywkach.
W trzeciej odsłonie komplet punktów zdobyli także piłkarze: Wróbelków Andrzeja M. oraz OKS Merkury II Poligon. Pierwsi sporo musieli się jednak namęczyć, żeby wygrać z ekipą Dajcie Nam Wygrać. Dopiero po zmianie stron Wróbelki przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. OKS Merkury II z kolei już na początku spotkania dość szybko zdobył dwa gole, później Drużyna Pierścienia odrobiła starty, ale na przerwę zespół z Poligonu schodził z dwubramkową przewagą. W drugiej odsłonie worek z bramkami otworzył się na dobre. OKS Poligon II zdobył kolejne pięć goli, rywale tylko dwa.
W trzeciej kolejce nikt nie został ukarany żółtą kartką. W klasyfikacji strzelców po pięć trafień mają: Łukasz Bałuch (Weterani), Tomasz Stalmach (KS Bolesławki)oraz Piotr Szczotka (OKS Merkury II). Dwaj pierwsi w trzeciej kolejce zdobyli po jednej bramce, Szczotka wpisał sie na listę strzelców w dwukrotnie.
III kolejka MLF
Drużyna Pierścienia - OKS Merkury II Polign 4:9 (2:4)
Gole: Tomasz Kryut (3), Mateusz Sinka (Drużyna Pierścienia) oraz Piotr Szczotka (2), Artur Skowera (2), Tomasz Bałuch (2), Mateusz Pisarek, Mateusz Kret, Marek Pudełko (OKS)
Weterani - III LO 5:1 (3:0)
Łukasz Grzechnik (2), Tomasz Kropidło (2), Łukasz Bałuch (Weterani) oraz Marek Sekta (III LO)
Dajcie Nam Wygrać - Wróbelki Andrzeja M. 2:3 (2:1)
Dawid Szczypka, Michał Nowak (DNW) oraz Paweł Szmajduch, Dawid Kroczek, Paweł Gamża (Wróbelki)
KS Bolesławki - Goczały 3:2 (2:1)
Michał Juszczyk, Tomasz Stalmach, Maciej Moczek (KSB) - Michał Widłok, Mateusz Pławecki (Goczały).
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego