Runda rewanżowa MLF (8 i 9 kolejka)2008-03-20, 15:26

8 i 9 kolejkę rozegrali zawodnicy grający w MLF.

8. KOLEJKA - 20.III.2008 - czwartek
9.00 KS Bolesławki - Weterani 1:2 (0:1)
Bramki: dla KSB T.Stalmach 14 min.
dla Weteranów Ł.Grzechnik 16min i K.Grzechnik 6min
Zółta kartka - T.Stalmach (KSB)

9.40 Drużyna Pierścienia - III LO 2:6 (1:2)
Bramki: dla DP M.Mika 10min i M.Kościelny 28min.
dla III LO P.Ogorzały 19min, K.Sosna 25min, S.Deja 27min, A.Olejniczak 23 i Ł.Morcinek 17 i 30min.

10.20 Dajcie Nam Wygrać - OKS Merkury II Poligon 2:1 (1:0)
Bramki: dla DNW T.Żmij 7 i 30 min.
dla OKS M T.Bałuch 17min.

11.00 Wróbelki Andrzeja M. - Goczały 6:4 (2:3)
Bramki: dla WAM Ł.Osemlak 9min, D.Kroczek 4min, M.Majnusz 23min, P.Czmajduch 21 i 24min (jedna samobojcza?)
dla Goczały W.Deptuch 4min, M.Siuta 19min i M.Widłok 11 i 13min.
Żółta kartka W.Deptuch (Goczały)

SEDZIOWIE: M.Bienioszek (główny) i Sz.Miczek (stolikowy)

9. KOLEJKA - 20.III.2008 - czwartek

11.40 OKS Merkury II Poligon - III LO 4:5 (3:2)
Bramki: dla OKS P.Szczotka (sam. 26min), T.Bałuch 7,9,13,20 min.
dla III LO P.Ogorzały 21min, P.Kropisz 10 i 17min i D.Trzop 7min.
Żółta kartka D.Trzop (III LO)

12.20 Weterani - Dajcie Nam Wygrać 7:4 (1:2)
Bramki: dla Weterani P.Wyrobek 3,24 i 24 min, A.Słomka 20 i 22min, K. Kosek 20 min., T.Kropidło 18min.
dla DNW A.Żelazo 4 i 18min, M.Czarnecki 14 i 27min.
Żółte kartki: Ł.Grzechnik i A.Słomka (Weterani) oraz M.Nowak (DNW)

13.00 Wróbelki Andrzeja M. - KS Bolesławki 3:3 (1:1)
Bramki dla: WAM R.Skażnik 17 i 18min, M.Majnusz 11min.
dla KSB T.Stalmach 24min, M.Markiewicz 19min i D.Spek 6min.
Żółta kartka K.Komraus (KSB)

13.40 Goczały - Drużyna Pierścienia 3:1 (0:1)
Bramki: dla Goczały W.Deptuch 23min, M.Siuta 19min i R.Skipioł 29min.
dla DP T.Kryut 14min.

SEDZIOWIE: M.Bienioszek (główny) i M.Kloc (stolikowy)
W 10. kolejce za dwie żółte kartki pauzują: Adam Słomka (Weterani) oraz Michał Nowak (Dajcie Nam Wygrać).
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego