Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów - będziemy grać!2008-07-25, 15:29

Do pobrania

10 par zgłosiło się do Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów. Impreza zaplanowana została na sobotę (26.07, początek o godz. 10.00) w pszczyńskim Ośrodku nad Dokawą.

Czy jednak się odbędzie? Tak! Co prawda w piątek pogoda Pszczynę nie rozpieszczała, ale wierzymy, że już w sobotę pozwoli nam przeprowadzić zaplanowane zawody w Ośrodku nad Dokawa. Jeśli nie, turniej zostanie rozegrany w hali POSiR-u! Ostateczna decyzja zapadnie jednak w sobotę rano. W tym celu prosimy zainteresowanych o kontakt ok. godz. 9.00 pod numer telefonu (0) 600 451 616 lub (0) 505 009 668.
Jak już napisano wcześniej do udziału w Turnieju zgłosiło się 10 par. Nasze rozgrywki odbędą się nieco inaczej niż inne tego typu. Wszystkie drużyny zostały podzielone na dwie pięciozespołowe grupy. Na tym etapie będziemy grac systemem każdy z każdym. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny każdej z grup, które rozegrają mecze systemem "na krzyż". Zwycięzcy półfinałów zagrają w meczu o 1. miejsce, przegrani o 3. Planujemy, że każdy mecz będzie rozgrywany do dwóch zwycięskich setów do 15 punktów.
Poniżej można zobaczyć podział na grupy oraz rozpiskę meczów.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego