Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają w ręczną2015-12-12, 09:28

Reprezentacja chłopców Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pszczynie wygrała turniej piłki ręcznej w ramach współzawodnictwa sportowego szkół gimnazjalnych gminy Pszczyna. Zawody odbyły się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Turniej zgromadził komplet pięciu drużyn. Po rozegraniu 10 spotkań wyłoniony został mistrz gminy Pszczyna w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. Została nim ekipa z Gimnazjum nr 2. Na podium załapali się również drużyny z: Publicznego Gimnazjum nr 1 i Publicznego Gimnazjum nr 4.

Współzawodnictwo sportowe szkół gimnazjalnych gminy Pszczyna
Turniej piłki ręcznej chłopców

Hala POSiR w Pszczynie, 11 grudnia 2015 roku
Klasyfikacja:
1. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pszczynie, 2. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie, 3. Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie, 4. Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce, 5. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie.

Zdjecie nr 1: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 2: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 3: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 4: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 5: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 6: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 7: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają Zdjecie nr 8: Gimnazjaliści z "Dwójki" wygrywają
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego