MLF: zgłoś drużynę!2018-10-17, 17:01

futsal

fot. POSiR

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do nadchodzącego sezonu Młodzieżowej Ligi Futsalu. Pamiętając o sporym zainteresowaniu w poprzednich latach i z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (21 drużyn), przypominamy, że będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres liga@posir.pszczyna.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Zgłoszenie do MLF", nie później niż do 1 listopada 2018 roku.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę drużyny
- miejscowość (siedziba drużyny)
- imię i nazwisko kapitana/osoby kontaktowej
- numer telefonu kontaktowego

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby chętnych drużyn. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani po zakończonych zapisach na spotkaniu organizacyjnym.

W rozpoczynającym się sezonie 2018/2019 do udział w rozgrywkach ligowych dopuszczeni będą zawodnicy urodzeni pomiędzy 1999, a 2004 rokiem, przy czym w składzie zgłoszonej drużyny może być maksymalnie trzech zawodników urodzonych w roku 1999 (limit wiekowy dotyczy także dziewcząt).

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i teraz w ramach opłaty wpisowej (300 zł/drużyna + 50 zł kaucja zwrotna) wszystkie drużyny otrzymają komplet koszulek.

Przypominamy, wszyscy niepełnoletni zawodnicy chcący wziąć udział w MLF, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców/opiekunów na udział w rozgrywkach. Zgoda dostępna w "plikach do pobrania".

Szczegółowy regulamin, wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w środę 7 listopada w sali konferencyjnej POSiR (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.30. Już dziś uprzedzamy, że obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania będzie OBOWIĄZKOWA!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na w/w adres lub tel. 506 837 454

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 30 października 2018)
Sikoreczki Goczałkowice-Zdrój
Ostry Kebab Łąka
Siewcy Popłochu V Warszowice
GKS Wisielec Pszczyna
Gryfne Frele Pszczyna
Łogień Goczałkowice
DNW Pszczyna
AC Materace Studzienice
Leszczyki Pszczyna
Ubój Rytualny Piasek
Bociany Czarków
Prezes i reszta Kobiór
Raciborskie Koźle Pszczyna
Narwane Prawiczki Pszczyna
Giorgio Ulani Pszczyna
Perełki Jarosława Ćwiklice
Dream Team Pszczyna
Rycerze Ortalionu Suszec
Mc Rolety Automatyczne Pszczyna.
Sztywne Dywany Pszczyna
Konstelacja Gwiazd Wola
Emeryci GKS Tychy.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego