XI KMPP: znamy finalistów i harmonogram finału2019-08-18, 15:54

XI KMPP 2019

fot. POSiR

W niedzielę 18 sierpnia, na boisku piłkarskim naszego Orlika, zakończyły się eliminacyjne zmagania w ramach XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C..

Turnieje eliminacyjne jedenastej edycji Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C. już za nami. Do walki o mistrzostwo powiatu przystąpiły 33 zespoły, w trzech kategoriach: młodzików (awans do turnieju finałowego uzyskały dwa najlepsze zespoły z grup A i B), orlików (awans do finału uzyskali zwycięzcy grup) oraz żaków (do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy grup oraz jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem - w grupie A, do obliczenia bilansu nie był brany pod uwagę wynik z najsłabszym zespołem w grupie).
Szczegółowe wyniki znajdziecie w "plikach do pobrania".

W przyszłą niedzielę (25 sierpnia), cztery najlepsze zespoły z każdej kategorii, walczyć będą o tytuł Mistrza Powiatu Pszczyńskiego. Rywalizację rozpoczniemy od finału młodzików (start o godzinie 9.00), a po jego zakończeniu do gry zaprosimy orlików i żaków. Turniej odbędzie się na boisku "Piast" przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie (ul. Kazimierza Wielkiego).

XI Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C., 25 sierpnia 2019, boisko Piast przy ZS1 w Pszczynie
Kategoria: młodziki - start godzina 9.00
LKS Studzienice, AKS Nadwiślan Góra, MKS Iskra Pszczyna, Akademia Piłkarska 21 Łąka.
Kategoria: orliki - start godzina 13.00
LKS Wisła Wielka, Akademia BVB II, MKS Iskra Pszczyna, MKS Iskra Pszczyna II.
Kategoria: żaki - start godzina 13.00:
Akademia Młodego Piłkarza Pszczyna 2011, LKS Wisła Wielka, Akademia BVB U-8, Akademia BVB U-9.


fot. POSiR


fot. POSiR
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia