MLF: Trójka ucieka2020-01-08, 22:58

Po dwóch ligowych seriach, trzy zespoły zadomowiły się na podium w pierwszej lidze, pozostali jeśli chcą walczyć o medale, muszą zacząć wygrywać.

Fani Sikorczeczek, GKS Wisielec oraz Ciasteczka Studzienice, to pierwszoligowa trójka, która w drugiej serii ponownie wygrała swoje mecze i ma na swoim koncie komplet dwóch zwycięstw. Co ciekawe pozostałych pięć ekipy nie zaznało jeszcze smaku pierwszoligowego zwycięstwa, a drugi z rzędu remis odnotowali zajmujący pozycje tuż za ligowym podium gracze Krupnik Pszczyna.

W lidze drugiej bez porażki trzy drużyny: Sikoreczki Goczałkowice oraz Elektro Parówy z kompletem wygranych, a także z czterema oczkami Wyrewolwerowani Rewolwerowcy.


fot. Andzejek


Następne ligowe potyczki już w niedzielę 12 stycznia, kiedy to awansem zostanie rozegranych część spotkań 5 kolejki. A w pierwszy dzień zimowych ferii tj. w poniedziałek 13 stycznia odbędzie się pełna 3 kolejka ligowych zmagań.

Szczegółowy harmonogram ligowych gier wraz z wynikami w serwisie ligowym MLF w menu bocznym.

Zapraszamy na halę POSiR w Pszczynie.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerem sportowym rozgrywek są: BTS Rekord Bielsko-Biała oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

MLF
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia