Pożycz gacie: na półmetku2020-01-15, 10:03

Maciej Cepok - autor hasła

fot. POSiR

Maciej Cepok - autor hasła promującego Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie"

Pierwszy tydzień, zimowej akcji dla dzieci i młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie", właśnie dobiegł końca. Zapraszamy na krótką relację z wydarzeń, które w tym czasie odbywały się w hali naszego Ośrodka.

Ferie z POSiR-em zainaugurowaliśmy tradycyjnie od futsalowych zmagań reprezentacji szkół ponadpodstawowych. W tym roku do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyn, a rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Najlepsi okazali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego, którzy zgromadzili tyle samo punktów co reprezentacja "Samochodówki", ale w bezpośrednim spotkaniu zwyciężyli 3:0.

We wtorek, jedenastu wyróżnionych zawodników występujący w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Futsalu, wzięło udział w treningu lidera futsalowej ekstraklasy. BTS Rekord Bielsko-Biała przyjechał do Pszczyny w pełnym składzie, a wspólny trening poprowadził Andrzej Szłapa i Andera Bucciol. W skład reprezentacji MLF-u wchodzili: Łukasz Krawczyk, Kamil Hutyra, Patryk Zakrzewski, Franciszek Kumor, Wojciech Kokot, Dominik Wieciech, Bartosz Kokot, Jakub Ogrodnik, Wojciech Pośpiech, Tomasz Kulicki i Jakub Czorny.


fot. POSiR


Blisko 50 młodych piłkarzy wzięło udział w Turnieju Mini Piłki Nożnej, który wspólnie z Centrum Aktywności Ruchowej zorganizowaliśmy w środę.


fot. POSiR


W czwartek przyszedł czas na XIII Młodzieżowy Turniej Futsalu Szkół Ponadpodstawowych. Do wspólnej gry zgłosiły się cztery "dzikie drużyny", a najlepsza okazała się ekipa Piłkarzy, która odniosła komplet zwycięstw.

XIII Młodzieżowy Turniej Futsalu "Dzikich Drużyn" Szkół Ponadpodstawowych, 16 stycznia 2020
Klasyfikacja: 1. Piłkarze, 2. Leszczyki, 3. Elektro Parówy, 4. Kwas Deoksyrybonukleinowy.
Najlepszy zawodnik: Patryk Zakrzewski (Leszczyki)
Najlepszy bramkarz: Piotr Kościelny (Piłkarze)
Król strzelców: Wojciech Kokot (Piłkarze).

W pierwszym tygodniu ferii odbyła się również kolejna seria gier w ramach Młodzieżowej Ligi Futsalu, a także obóz dochodzeniowy Szkółki Siatkówki Dziewcząt.

Ferie 2020
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia