Uwaga!2020-03-16, 07:57

W związku z wprowadzeniem w całym kraju stanu zagrożenia epidemicznego Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie informuje, iż od 16 marca wszelkie sprawy należy załatwiać telefonicznie lub droga mailową. Biuro czynne od 7:00 do 15:00.

Szanowni Państwo,
W związku z zagrożeniem koronawirusem Starostwo Powiatowe w Pszczynie podejmuje działania profilaktyczne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa Mieszkańcom, których obsługuje. Ministerstwo Zdrowia przewiduje, że w najbliższym czasie liczba osób zarażonych będzie szybko rosnąć. Wszelkie służby są postawione w stan szczególnej gotowości.

Obecnie kluczowe znaczenie ma przestrzeganie wydawanych wytycznych oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb sanitarnych jest silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań. Dlatego w trosce o zdrowie Mieszkańców podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu przyjmowania Klientów w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz wszystkich powiatowych jednostkach. Sprawy - w miarę możliwości - załatwiane będą telefonicznie oraz drogą elektroniczną.

Zachęcamy do wykorzystywania następujących sposobów komunikacji z wydziałami starostwa:
? przez ePUAP,
? przez platformę SEKAP
? telefonicznie: 32 449 23 00 (lub szczegółowe numery do wydziałów: www.powiat.pszczyna.pl/s124-kontakt-do-wydzialow oraz do jednostek: www.bip.powiat.pszczyna.pl/?t=84&mod=site&id=84 )
? wysyłanie pism/wniosków na e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl
? pozostawianie pism/wniosków w specjalnych skrzynkach przed budynkami urzędów
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego