Orlik jak nowy2020-10-12, 11:04

boisko po remoncie

W piątek 9 października, na jednym z najbardziej popularnych obiektów naszego Ośrodka, zakończyły się prace remontowe, boisko wygląda jak nowe, a my czekamy już tylko na odbiór.

Jeden z najbardziej eksploatowanych obiektów w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji doczekał się liftingu. Po ponad jedenastu latach intensywnego użytkowania, niezliczonej ilości treningów, meczów i innych zajęć rekreacyjno-sportowych, na boisku piłkarskim naszego Orlika wymieniona została nawierzchni z trawy syntetycznej oraz źródła światła. Po zakończeniu procedur odbiorowych, boisko zostanie udostępnione korzystającym.

Boisko przed, w trakcie i po remoncie. Zobaczcie sami!

Zdjecie nr 1: Galeria przedstawia uszkodzenia orlika - konieczny jest remont. Zdjecie nr 2: Galeria przedstawia uszkodzenia orlika - konieczny jest remont. Zdjecie nr 3: Galeria przedstawia uszkodzenia orlika - konieczny jest remont.Zdjecie nr 1: Orlik po remoncie Zdjecie nr 2: Orlik po remoncie Zdjecie nr 3: Orlik po remoncie Zdjecie nr 4: Orlik po remoncie Zdjecie nr 5: Orlik po remoncie Zdjecie nr 6: Orlik po remoncie Zdjecie nr 7: Orlik po remoncie Zdjecie nr 8: Orlik po remoncie Zdjecie nr 9: Orlik po remoncie Zdjecie nr 10: Orlik po remoncie Zdjecie nr 11: Orlik po remoncie Zdjecie nr 12: Orlik po remoncie Zdjecie nr 13: Orlik po remoncie Zdjecie nr 14: Orlik po remoncie Zdjecie nr 15: Orlik po remoncie Zdjecie nr 16: Orlik po remoncie Zdjecie nr 17: Orlik po remoncie Zdjecie nr 18: Orlik po remoncie Zdjecie nr 19: Orlik po remoncie Zdjecie nr 20: Orlik po remoncie Zdjecie nr 21: Orlik po remoncie Zdjecie nr 22: Orlik po remoncie Zdjecie nr 23: Orlik po remoncie Zdjecie nr 24: Orlik po remoncie Zdjecie nr 25: Orlik po remoncie Zdjecie nr 26: Orlik po remoncie Zdjecie nr 27: Orlik po remoncie Zdjecie nr 28: Orlik po remoncie Zdjecie nr 29: Orlik po remoncie Zdjecie nr 30: Orlik po remoncie Zdjecie nr 31: Orlik po remoncie Zdjecie nr 32: Orlik po remoncie Zdjecie nr 33: Orlik po remoncie Zdjecie nr 34: Orlik po remoncie Zdjecie nr 35: Orlik po remoncie Zdjecie nr 36: Orlik po remoncie Zdjecie nr 37: Orlik po remoncie Zdjecie nr 38: Orlik po remoncie Zdjecie nr 39: Orlik po remoncie Zdjecie nr 40: Orlik po remoncie Zdjecie nr 41: Orlik po remoncie Zdjecie nr 42: Orlik po remoncie Zdjecie nr 43: Orlik po remoncie Zdjecie nr 44: Orlik po remoncie
fot. POSiR


Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego