Dwójki rozpoczęły rywalizację2021-02-01, 19:52

Drużyna siatkarek zdjęcie przy siatce

fot. POSiR

W ostatnią niedzielę stycznia, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbył się Turniej Minisiatkówki Kinder+Sport w kategorii dwójek dziewcząt.

Był to pierwszy turniej eliminacyjny na szczeblu wojewódzkim, tzw. etap o rozstawienie. W zmaganiach wzięło udział 25 drużyn dwuosobowych złożonych z zawodniczek urodzonych w latach 2010-2012, reprezentujących sześć klubów: UKS Centrum przy POSiR Pszczyna (6 par - trenerki Joanna Pyrek i Agnieszka Szczypka), MUKS Sari Żory, MKS Zorza Wodzisław, JKS SMS Jastrzębie, MKS Bielsko-Biała i KS Siatkarz Beskid Skoczów.

Zdjecie nr 1: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 2: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 3: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 4: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 5: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 6: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 7: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 8: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 9: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 10: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 11: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 12: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 13: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 14: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 15: Zdjęcia z turnieju siatkówki Zdjecie nr 16: Zdjęcia z turnieju siatkówki
fot. POSiR
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego