XIII KMPP: trampkarze jako pierwsi2020-11-25, 08:30

Futsalowe Mistrzostwa

fot. POSiR

W najbliższą niedzielę (29 listopada), rozegrany zostanie pierwszy turniej eliminacyjny XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu, a o awans do finału powalczą trampkarze.

W tym roku do udziału w eliminacyjnych zgłosiło się 55 zespołów, reprezentujące 23 kluby i szkółki piłkarskie z terenu powiatu pszczyńskiego. Jako pierwsi na parkiecie hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rywalizować będą trampkarze (roczniki 2006-2008).

Przypominamy, że do udziału w mistrzostwach dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w mistrzostwach wraz z klauzulami dotyczącymi ochrony danych osobowych (zgoda dostępna jest w plikach do pobrania). Brak zgody będzie skutkował niedopuszczeniem zawodnika do rozgrywek.

XIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu - niedziela 29 listopada 2020, hala POSiR Pszczyna
Turniej Eliminacyjny Trampkarzy
Grupa A - godz. 9:00 - UKS Warszowice, LKS Znicz Jankowice, LKS Brzeźce, MKS Iskra Pszczyna.
Grupa B - godz. 12:00 - LKS Miedźna, Junior Football Frydek, GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Rudołtowice-Ćwiklice, LKS Łąka.
Drużyny rywalizujące w grupie "B" prosimy o stawienie się na hali nie wcześniej niż o 11:30

Obowiązkowa odprawa dla trenerów odbędzie się na 10 minut przed rozpoczęciem gier w każdej grupie. Szczegółowy harmonogram znajdziecie w "plikach do pobrania".

Niestety zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, turniej odbędzie się bez udziału publiczności. W trakcie turnieju, na terenie hali mogą przebywać jedynie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trener i kierownik drużyny.

W przyszłą sobotę (5 grudnia), o awans do styczniowego finału, powalczą młodziki, a szczegółowy harmonogram eliminacji poznamy we wtorek (1 grudnia). Losowanie grup pozostałych kategorii odbędzie się w tygodniu poprzedzającym termin eliminacji.

Organizatorem XIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego