Fitness wraca od 5 września

zajęcia fitness - baner informacyjny

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na zajęcia fitness, które wznowione zostaną 5 września i będą się odbywać trzy razy w tygodniu. W ofercie znajdą się sprawdzone już zajęcia Power&Pilates, Pilates i Tabata, ale pojawi się również nowa pozycja skierowana do Aktywnych Seniorów. 

W poniedziałki dwa godzinne bloki poprowadzi dla Was Kasia Płachno, na początek pilates, później intensywna tabata. We wtorki i czwartki zapraszamy na Power&Pilates, pod czujnym okiem Ani Kozińskiej. Również w czwartki odbywać będą się zajęcia gimnastyki rekreacyjnej dla osób 50+. Zakres ćwiczeń o charakterze usprawniającym, wzmacniającym jest dostosowany do wieku uczestników. Program zajęć wykorzystuje elementy pilatesu, stretchingu oraz jogi, będzie urozmaicony ćwiczeniami z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej.

Jednorazowo w zajęciach może wziąć udział 20 osób + instruktor. Rezerwacji można dokonywać wyłącznie osobiście w siedzibie Ośrodka, maksymalnie na dwa tygodnie przed planowanymi zajęciami.

Jednorazowy bilet wstępu: 10 złotych
Karnet wstępu (5 wejść): 40 złotych (karnet jest ważny dwa miesiące od pierwszej rezerwacji).

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (505 538 775).

Plakat informacyjny zajęcia fitness; image: freepik.com
Plakat informacyjny zajęcia fitness; image: freepik.com
Plakat informacyjny zajęcia fitness aktywny senior; image: freepik.com
Plakat informacyjny zajęcia fitness aktywny senior; image: freepik.com