Nordic Walking po raz dziewiąty

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Koło Turystyczne „Dreptej” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie zapraszają do udziału w IX Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego, który w sobotę 21 maja wystartuje z Ośrodka Sportów Wodnych w Łące.

Po dwóch latach przerwy, znów pójdziemy z kijami. Trasa marszu będzie wiodła przez koronę zapory, Porębę, Brzeźce oraz Wisłę Wielką, ponownie do Ośrodka Sportów Wodnych i wyniesie około 11 km. Tradycyjnie marsz poprowadzą instruktorzy nordic walking, którzy przed startem przeprowadzą krótka rozgrzewkę i pokaz najważniejszych technik chodu z kijami. Nordic walking to forma aktywności dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć, więc do udziału w marszu zapraszamy wszystkie osoby, zarówno te, które na co dzień maszerują z kijami w ręku, jak i te, które chciałyby aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Grupa ludzi z kijami Nordic Walking idzie przez pola

ZGŁOSZENIA 
Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (hala@posir.pszczyna.pl z dopiskiem „9. Nordic Walking”), w wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki (osoby dorosłe – S, M, L, XL, XXL, w przypadku dzieci prosimy o podanie wzrostu). Udział w marszu jest płatny: dorośli – 30 zł, dzieci i młodzież szkolna – 15 zł. Wpłat dokonywać można przelewem (na konto POSiR Pszczyna 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub w biurze Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (w godzinach 7.00-15.00). Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do 3 maja 2022. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę, medal i posiłek. Zgłoszenie udziału jest możliwie również w dniu imprezy, jednak dla uczestników którzy zapiszą się po terminie zgłoszeń (3 maja) organizator nie przewiduje pamiątkowych koszulek. 
Wszystkie osoby niepełnoletnie, które chcą wziąć udział w marszu, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w imprezie. Zgoda dostępna jest w plikach do pobrania.

Plakat 9. Nordic Walking