O Puchar Starosty po raz dwudziesty – zgłoszenia do końca lipca

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w XX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty, który w dniach 7-8 sierpnia rozegrany zostanie na boisku piłkarskim naszego Orlika.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem „XX Turniej o Puchar Starosty” do 31 lipca 2021. Ważne, aby w treści wiadomości umieścić nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu. Konieczna będzie też opłata wpisowego w wysokości 200 zł (płatne na konto POSIR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka najpóźniej do 31 lipca 2021). W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie imprezy, dostępnym w „plikach do pobrania”.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach, która dostępna jest w „plikach do pobrania”.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 31 lipca 2021):
Ośrodek nad Dokawą Piasek
BKR Team Pszczyna
Sajmax Inny Zespół
Leszczyki
Ełka Team Pszczyna
ConstructoR Tychy
Alma Miedźna
Elbud Pszczyna
Hiacynt Tychy
Termex Pszczyna
Stado Goczałkowice-Zdrój
Szybkie Banany Pszczyna.

Pliki do pobrania:

XX TPNoPS – Zgoda rodziców

XX TPNoPS – Karta zgłoszeniowa

XX TPNoPS – Regulamin