Otwarte zajęcia pickleballa

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na otwarte zajęcia pickleballa, które dwa razy w tygodniu odbywać się będą na boisku wielofunkcyjnym naszego Orlika. Pierwszy trening już w czwartek  27 czerwca.

Zajęcia z pickleballa to kolejna propozycja naszego Ośrodka  na letnie wakacje, po młodzieżowych ligach piłki nożnej i koszykówki. W odróżnieniu od PALLMA i LALK, gry w pickleballa spróbować mogą wszyscy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. 

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki w godzinach 17.30 – 20.00 na Orliku przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Prowadzącym będzie Marek Szklorz – licencjonowany instruktor pickleballa. Zajęcia są bezpłatne, jedynie od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. W razie niepogody treningi będą przeniesione do hali – w tym wypadku obowiązkowe będzie obuwie zamienne. Organizatorzy zapewniają sprzęt (rakietki i piłki) niezbędny do zajęć.

Zajęcia realizowane będą w ramach programu „Aktywna Szkoła”.

Pliki do pobrania:
Regulamin pickleball
ZGODA RODZICA/RODO PICKLEBALL.pdf