PALLMA na Orliku

W nadchodzące wakacje na pszczyńskim Orliku będzie prawdziwa PALLMA, czyli Piłkarska Amatorska Letnia Liga Młodych Adeptów. To nowa propozycja Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji na nadchodzące lato dla młodszych piłkarzy. Liga skierowana jest bowiem do chłopców oraz dziewcząt urodzonych w latach 2010-2013.

Start rozgrywek zaplanowany jest wraz z rozpoczęciem wakacji, czyli około 24 czerwca, a zakończenie zmagań powinno nastąpić końcem lipca.
Wstępnie planujemy, że ligowe mecze rozgrywane będą w tygodniu popołudniami od  godziny 16:00 do 19:00 na Orliku przy hali POSiR. Do wspólnej zabawy zapraszamy dzikie drużyny z terenu powiatu pszczyńskiego.  Wystarczy zatem, że zbierzesz kilku kolegów z klasy czy znajomych z podwórka i do 31 maja zgłosisz chęć udziału w wakacyjnych rozgrywkach.

Zgłoszenia prosimy dokonać wysyłając e-mail na adres sport@posir.pszczyna.pl, (w tytule: „Zgłoszenie do PALLMA”), który będzie zawierał:
1. Nazwę drużyny;
2. Miejscowość, z której jest drużyna;
3. Nr telefonu kontaktowego;
4. Imię i nazwisko osoby do kontaktu.

Jako, że rozgrywki odbywać się będę na boisku Orlik, grać będziemy w sześcioosobowych składach (5 zawodników w polu plus bramkarz), a w drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 12 zawodników. Opłata za udział w rozgrywkach wynosi 250 złotych od drużyny (płatne podczas spotkania organizacyjnego), ale podobnie jak ma to miejsce w zimowej młodzieżowej lidze halowej, także tutaj wszyscy uczestnicy w ramach opłaty wpisowej otrzymają komplet koszulek, w których będą rozgrywać swoje mecz. 

System rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszonych drużyn i  podany zostanie na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 czerwca o godzinie 19:00 na salce konferencyjnej w hali POSiR przy ul. Zamenhofa 5A. Już teraz informujemy, że wszyscy zawodnicy chcący wziąć udział w PALLMA, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców/opiekunów na udział w rozgrywkach. Jeżeli nadal się wahasz lub masz jakieś zapytania dotyczące naszej nowej letniej zabawy prosimy o kontakt e-mail: sport@posir.pszczyna.pl lub telefonicznie pod numerem 501 582 591.