PALP: pierwsze granie2020-09-02, 07:18

PALP

Już najbliższą w niedzielę, na boisku Orlik przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju, rozegrana zostanie pierwsza kolejka Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

Piłkarskie zmagania w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej rozpoczniemy w niedzielę 6 września, na boisku Orlik przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. W rozgrywkach wezmą udział 22 zespoły, a wśród nich dwóch beniaminków. Podział lig oraz szczegółowy terminarz znajdziecie w zakładce "PALP", w lewym bocznym menu.

Przypominamy, że w rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny, wraz z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć na pierwsze spotkanie sezonu.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego dotyczącego zasad bezpiecznego funkcjonowania w trackie epidemii COVID-19.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego