PALP: pucharowe zgłoszenia2021-03-01, 21:27

Boisko orlik, piłka, tekst informacyjny

fot. POSiR

Wiosna za pasem, a tym samym początek rundy rewanżowej w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Pierwszym akcentem wiosny będzie tradycyjnie Puchar Ligi, do którego zgłoszenia właśnie ruszyły.

Zimowa przerwa w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, powoli dobiega końca. Pierwsza wiosenna kolejka na wyremontowanej płycie naszego Orlika, zaplanowana jest na 27 marca. Tydzień wcześniej (w niedzielę 21 marca) rozegrane zostaną spotkania pierwszej rundy Pucharu Ligi. Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w bieżącym sezonie Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada), a w kolejnych etapach rywalizacja toczyć się będzie w tygodniu. Udział w zmaganiach o Puchar Ligi jest bezpłatny.

Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać "Puchar PALP") w nieprzekraczalnym terminie do 12 marca 2021. W zgłoszeniu proszę podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (liga@posir.pszczyna.pl).

Uwaga! W przypadku wprowadzania nowych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Organizator zastrzega sobie prawo do wstrzymania, a nawet odwołania rozgrywek o Puchar Ligi PALP.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 13 marca 2021):
BKR Team Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
BAU-MAT Poręba
PNP Czechowice-Dziedzice
Enigma Northtec Czechowice
Alma Miedźna
Stado Goczałkowice Zdrój
Ośrodek nad Dokawą
Relaks Pszczyna
Constructor Tychy
ATS Jakub Pszczyna
FNM Piasek
Vein Jankowice
Elbud Pszczyna
Japi-bud Piasek
Profi M Tec Pszczyna
OKS 4Kąty Pszczyna
Szybkie Banany Pszczyna.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego