Plażowy weekend o Mistrzostwo Śląska

W ubiegły weekend (18-19 czerwca) na boiskach plażowych naszego Ośrodka, rozegrany został Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej Juniorek Młodszych, a w rywalizacji brały udział 24 najlepsze pary z całego województwa. W tym gronie znalazły się również dwie pary reprezentujące UKS Centrum Pszczyna: Justyna Parko/Nadia Książkiewicz oraz Maria Buras/Wiktoria Sojka, podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki.

Mistrzyniami Śląska w Siatkówce Plażowej Juniorek Młodszych została para Emilia Malkiewicz/Oliwia Caputa (TS Stal Śrubiarnia / SMS ŻAPN Żywiec), które w finale pokonały Aleksandra Wróbel / Anna Sitek (MKS Dwójka Zawiercie). Justyna Parko i Nadia Książkiewicz zakończyły turniej na wysokim piątym miejscu, para Maria Buras i Wiktoria Sojka sklasyfikowane zostały na miejscu 17.

Finał Mistrzostw Śląska Juniorek Młodszych w Siatkówce Plażowej, boiska plażowe POSiR Pszczyna – 18-19 czerwca 2022 – Klasyfikacja końcowa:
Emilia Malkiewicz / Oliwia Caputa (TS Stal Śrubiarnia / SMS ŻAPN Żywiec)
Aleksandra Wróbel / Anna Sitek (MKS Dwójka Zawiercie)