W związku z renowacją nawierzchni sportowej od dnia 22 kwietnia br. do zakończenia prac hala sportowa Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie nieczynna.
O możliwości ponownego korzystania z hali będziemy informować na bieżąco.
W ramach renowacji zostanie wyczyszczona i odnowiona nawierzchnia płyty głównej w nowej kolorystyce a także zostaną wymalowane nowe linie.
Do Państwa dyspozycji pozostają obiekty zewnętrzne naszego Ośrodka – Kompleks Sportowy „Moje Boisko – Orlik 2012” oraz boiska piaskowe.


