PALP na start!2021-08-11, 09:01

PALP

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Inauguracja 19. edycji rozgrywek zaplanowana została na niedzielę 29 sierpnia.

W rozgrywkach PALP na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz), a mecze trwają 2x20 minut. Spotkania rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby również w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane będą do niedzieli 22 sierpnia. Wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny, wraz z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 24 sierpnia 2021 o godzinie 19.00 w hali POSiR. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać zgłoszenie na adres liga@posir.pszczyna.pl (w tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".), które zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2020/21 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
2. Wpisowe w do rozgrywek w sezonie 2021/22 wynosi 1000 zł i będzie płatne w dwóch ratach po 500 zł. Pierwszą ratę należy opłacić (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny") najpóźniej do 22 sierpnia 2021.
3. Opłacić kaucję zwrotną w wysokości 200 zł (osobiście w biurze Ośrodka) najpóźniej do 24 sierpnia 2021.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt liga@posir.pszczyna.pl .

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 22 sierpnia 2021):
Enigma Northtec Czechowice-Dziedzice
RB Acapulco Czechowice-Dziedzice
Japibud Piasek
FC Staude Studzionka (beniaminek)
BKR Team Pszczyna
Relaks Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
Stado Goczałkowice-Zdrój
PNP Czechowice-Dziedzice
Bau-Mat Poręba
Elbud Pszczyna
Constructor Tychy
Undery Pszczyna
Vein Jankowice
ATS Jakub Pszczyna
Termex Pszczyna
FNM Piasek
Ośrodek nad Dokawą Piasek
Profi M Tec Pszczyna
Szybkie Banany Pszczyna
Alma Miedźna
OKS Pan Dietetyk Pszczyna (OKS 4Katy).
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego