Zagłosuj na zawodniczki i trenerkę UKS Centrum przy POSiR Pszczyna!2021-09-11, 09:45

IV Plebiscyt Śląskiej Siatkówki

Trwa głosowanie w ramach IV Plebiscytu na Największe Osobistości Siatkówki w województwie śląskim w sezonie 2020/2021. Wśród nominowanych znalazły się przedstawicielki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna: Agnieszka Szczypka, Justyna Parko i Nadia Książkiewicz. Zagłosuj, masz czas do 13 września do godziny 10.00!

Po raz czwarty Śląski Związek Piłki Siatkowej ogłosił Plebiscyt, w którym można oddawać głosy na ludzi, drużyny i wydarzenia, które zasłużyły na wyróżnienie w minionym sezonie rozgrywkowym.

Miło nam poinformować, że wśród nominowanych znalazły się reprezentantki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. W kategorii najlepszy trener drużyny młodzieżowej w sezonie 2020/2021 oraz najlepszy trener siatkówki plażowej w sezonie 2020/2021 znalazła się Agnieszka Szczypka!

W kategorii najlepsza drużyna młodzieżowa w siatkówce plażowej w sezonie 2020/2021 nominację otrzymały Justyna Parko i Nadia Książkiewicz!

Nominacja w IV Plebiscycie Śląskiej Siatkówki to bardzo duże wyróżnienie. Praca, która którą trenerzy wraz z zawodniczkami wykonują na obiektach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz innych udostępnionych na potrzeby treningów Szkółki Siatkówki Dziewcząt, została doceniona przez władzę Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Teraz wszystkich rodziców, kibiców oraz sympatyków prosimy o oddawanie głosów na przedstawicielki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. UWAGA! Głosowanie trwa do tylko do 13 września (poniedziałek) do godziny 10.00! Głosowanie odbywa się poprzez serwis internetowy Śląskiego Związku Piłki Siatkowej - https://szps.pl/plebiscyt-osobistosci-swiata-siatkowki-slasku/ Ogłoszenie wyników nastąpi w czasie IV Gali Siatkówki, które zaplanowane jest na 16 września.

Najlepszy trener drużyny młodzieżowej w sezonie 2020/2021
Nominacja: Agnieszka Szczypka (UKS Centrum przy POSiR Pszczyna)
- w sezonie 2020/2021 trenerka zespołu kadetek, młodziczek i grupy naborowej w UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Młodziczki pod okiem trenerki zajęły 5. miejsce województwie. Ktoś powie tylko piąte. Ale podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki otarły się finał Mistrzostw Śląska mimo, że przed sezonem odeszły trzy podstawowe zawodniczki, a praca, którą zespół wykonał pozwoliła na to, że do końca rozgrywek pszczynianki walczyły o udział w finale.

Najlepszy trener siatkówki plażowej w sezonie 2020/2021
Nominacja: Agnieszka Szczypka (UKS Centrum przy POSiR Pszczyna)
- w sezonie plażowym 2021 podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki wywalczyły na piasku: trzy pary udział w finale Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej (17., 7. i 2.miejsce), dwie pary udział w finale Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej (9. i 7. miejsce), 2. miejsce podczas turnieju Młoda Plaża Open w Cieszynie (Karolina Pluta/Maria Buras), 3.miejsce w Pucharze Bałtyku w kategorii młodziczek (Nadia Książkiewicz, Justyna Parko), wicemistrzostwo Śląska młodziczek w siatkówce plażowej (Nadia Książkiewicz/Justyna Parko) i 7. miejsce w mistrzostwach Polski młodziczek w siatkówce plażowej (Nadia Książkiewicz/Justyna Parko).

Najlepsza drużyna młodzieżowa w siatkówce plażowej w sezonie 2020/2021
Nominacja: Nadia Książkiewicz/Justyna Parko (UKS Centrum przy POSiR Pszczyna)
- wicemistrzynie Śląska młodziczek w siatkówce plażowej, zdobywczynie 3.miejsca w kategorii młodziczek podczas XXI Młodzieżowego Pucharu Bałtyku w Kołobrzegu (wśród 49 składów) oraz 7. miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek w siatkówce plażowej (najlepsze miejsce spośród par z województwa śląskiego).

Zdjecie nr 1: Zagłosuj na zawodniczki i trenerkę UKS Centrum przy POSiR Pszczyna! Zdjecie nr 2: Zagłosuj na zawodniczki i trenerkę UKS Centrum przy POSiR Pszczyna! Zdjecie nr 3: Zagłosuj na zawodniczki i trenerkę UKS Centrum przy POSiR Pszczyna!

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego