Trenerzy i siatkarki z Nagrodami Burmistrza2019-02-06, 20:08

Nagrody Burmistrza 2018

fot. POSiR Pszczyna

Trener Kazimierz Płachno, który wyróżniony został statuetkę Lwa Pszczyńskiego wraz ze szkoleniowcami i siatkakrami UKS Centrum przy POSiR Pszczyna.

Trenerzy oraz zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zostali wyróżnieni Nagrodami Burmistrza Pszczyny w dziedzinie sportu.

Nagrody otrzymali trenerzy: Agnieszka Szczypka i Jarosław Płachno oraz zawodniczki: Nadia Książkiewicz, Anna Mieszczak, Martyna Witczak, Karolina Pustelnik, Wiktoria Puchałka i Karolina Szyszka.

Gala wręczenie nagród odbyła się w Stajniach Książęcych w Pszczynie. Specjalną nagrodę - statuetkę Lwa Pszczyńskiego otrzymał Kazimierz Płachno, wieloletni trener siatkówki LKS PTR Pszczyna (później PLKS Pszczyna), prywatnie ojciec Jarosława, naszego trenera. W imieniu Burmistrza Pszczyny nagrody wręczali: Artur Krawczyk, skarbnik Gminy Pszczyna oraz Maciej Stieber, radny Rady Miejskiej w Pszczynie, a jednocześnie dyrektor POSiR Pszczyna.

Wyróżnieni trenerzy UKS Centrum przy POSiR Pszczyna Nagrodą Burmistrza Pszczyna w dziedzinie sportu

Agnieszka Szczypka - trenerka roczników 2004-2006 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Trenerka srebrnych medalistek Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek" oraz uczestniczek Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", trenerka klubowa Martyny Witczak powołanej w 2018 roku do szerokiej kadry młodziczek Śląska i Polski. Podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki odnosiły sukcesy w turniejach siatkówki i minisiatkówki na Śląsku, w Małopolsce oraz w Niemczech.

Jarosław Płachno - trener zespołu juniorek oraz seniorek UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Trener wicemistrzyń II ligi śląskiej kobiet w siatkówce oraz ćwierćfinalistek Mistrzostw Śląska Juniorek w Siatkówce. Dobry wynik osiągnięty w II lidze śląskiej sprawił, że nasza drużyna awansowała do I ligi śląskiej. W tych rozgrywkach zespół również występuje na miarę swoich możliwości.

Wyróżnione zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna Nagrodą Burmistrza Pszczyna w dziedzinie sportu

Nadia Książkiewicz - zawodniczka zespołu młodziczek i minisiatkówki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Srebrna medalistka Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", uczestniczka Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", srebrna medalistka Oświęcimskiej Ligi Siatkówki, 2. miejsce w międzynarodowym turnieju siatkówki BiWo Jungendpokal 2018 w kategorii minisiatkówka "trójek", z reprezentacją SP 18 Pszczyna 3. miejsce na Śląsku w Igrzyskach Dzieci w rozgrywkach minisiatkówce "czwórek".

Anna Mieszczak - zawodniczka zespołu minisiatkówki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Srebrna medalistka Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", uczestniczka Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", 2. miejsce w międzynarodowym turnieju siatkówki BiWo Jungendpokal 2018 w kategorii minisiatkówka "trójek".

Martyna Witczak - zawodniczka zespołu młodziczek i minisiatkówki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Srebrna medalistka Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", uczestniczka Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder+Sport w kategorii "trójek", srebrna medalistka Oświęcimskiej Ligi Siatkówki, 2. miejsce w międzynarodowym turnieju siatkówki BiWo Jungendpokal 2018 w kategorii minisiatkówka "trójek", z reprezentacją SP 18 Pszczyna 3. miejsce na Śląsku w Igrzyskach Dzieci w rozgrywkach minisiatkówce "czwórek", dobra postawa Martyny Witczak na boiskach została zauważona przez trenerów kadry Śląska młodziczek oraz kadry Polski U-14, dzięki czemu zawodniczka wzięła udział w zgrupowaniach.

Karolina Pustelnik - zawodniczka zespołu juniorek i seniorek UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Ćwierćfinalistka Mistrzostw Śląska w Siatkówce, wicemistrzyni II ligi śląskiej kobiet w siatkówce, w całym 2018 roku rozegrała 35 meczów ligowych od pierwszej do ostatniej piłki.

Wiktoria Puchałka - zawodniczka zespołu juniorek i seniorek UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Ćwierćfinalistka Mistrzostw Śląska w Siatkówce, wicemistrzyni II ligi śląskiej kobiet w siatkówce, swoją osobowością stara się pozytywnie mobilizować zespół do walki, zaangażowana w działania mające na celu zainteresowanie meczami wśród kibiców.

Karolina Szyszka - zawodniczka zespołu kadetek i seniorek UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Ćwierćfinalistka Mistrzostw Śląska w Siatkówce, wicemistrzyni II ligi śląskiej kobiet w siatkówce, w 2018 roku poczyniła bardzo duży postęp, z zawodniczki zespołu młodziczek stała się podstawową zawodniczką zespołu seniorek UKS Centrum przy POSiR Pszczyna występującego w I lidze śląskiej.


fot. MG Foto
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia