17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym2019-02-15, 09:00

tenis

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie w sobotę 9 marca, odbędą się 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadet/Junior. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zapraszamy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 10 zł/osoba (wpisowe płatne w dniu turnieju). Udział w turnieju dzieci i młodzieży (do ukończenia 18 roku życia) jest bezpłatny.

UWAGA!
Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania")!


Tenis Stołowy
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia