PALP-owicze! Już czas...2020-08-18, 14:53

orlik

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Inauguracja 18. edycji rozgrywek zaplanowana została na niedzielę 6 września.

Nowy sezon w Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozpoczniemy w niedzielę 6 września, a pierwsze spotkania rozegramy na boisku Orlik przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. Rozgrywki wrócą do Pszczyny po zakończeniu remontu naszego Orlika, a rywalizacja toczyć się będzie na nowej nawierzchni ze sztucznej trawy.

Przypominamy, że w rozgrywkach PALP, na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecze trwają 2x20 minut. Mecze rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby spotkania mogą być również rozgrywane w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny, wraz z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć na pierwsze spotkanie sezonu. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane będą do niedzieli 30 sierpnia. W tym roku nie odbędzie się tradycyjne spotkanie organizacyjne, a szczegółowe informacje dotyczące składu poszczególnych lig i zmian regulaminowych, opublikujemy na naszej stronie (www.posir.pszczyna.pl) po zakończeniu zgłoszeń.

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać zgłoszenie na adres liga@posir.pszczyna.pl (w tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".), które zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny (w załączniku)
Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2019/2020 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
2. Opłacić wpisowe w wysokości 800 zł (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny") najpóźniej do 30 sierpnia 2020.
(UWAGA - ze względu na brak możliwości dokończenia poprzedniego sezonu PALP, opłata wpisowa dla drużyny które rywalizowały w rozgrywkach w sezonie 2019/20, została obniżona do 400 zł).
3. Opłacić kaucję zwrotną w wysokości 200 zł (osobiście w biurze Ośrodka) najpóźniej do 30 sierpnia 2020

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt liga@posir.pszczyna.pl .

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 30 sierpnia 2020):
BKR Team Pszczyna
Ośrodek nad Dokawą
Ełka Team Pszczyna
Termex Pszczyna
Vein Jankowice
Profi M-Tec Pszczyna
Alma Miedźna
PNP Czechowice-Dziedzice
RB Acapulco Czechowice-Dziedzice
Stado Goczałkowice-Zdrój (B)
Constructor Tychy
Enigma Northtec Czechowice-Dziedzice
Raciorze Gostyń (B)
Szybkie Banany
Undery Pszczyna
Japi-Bud Piasek
Bau-Mat Poręba
ATS Jakub Pszczyna
Relaks Pszczyna
OKS 4Kąty Pszczyna
Smart Solution Team
Elbud Pszczyna
FNM Piasek.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego