O Puchar Śląska w hali POSiR2009-03-23, 20:42

O Puchar Śląska w hali POSiR

O Puchar Śląska rywalizowali w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych i Seniorów badmintoniści z całej Polski. Zawody rozegrane zostały w hali POSiR.

Do Pszczyny zjechało 60 zawodników, którzy rozegrali blisko 140 pojedynków. W tym gronie byli reprezentanci UKS Plesbad Pszczyna ze swym trenerem, Damianem Pławeckim, także grającym w turnieju. Pławecki razem z Maciejem Piekło (obaj reprezentują w Krajowych Turniejach AZS AGH Kraków) wygrali w finale debla mężczyzn z parą Burzy Wrocław: Tymoteusz Czysz/Marcin Ociepa. W półfinale singla poległ z kolei Dawid Kieloch.
Dobre wyniki odnieśli również najmłodsi pszczynianie. Debel chłopców wygrali: Wojciech Wilkosz i Tomasz Tomża, zaś w deblu dziewcząt: Weronika Strąk i Anna Goc (Kolejarz Katowice).
Kolejny Krajowy Turniej odbędzie się w naszej hali 4 kwietnia.
Krajowy Turniej Badmintona o Puchar Śląska Juniorów Młodszych i Seniorów, hala POSiR, 21.03.2009
Seniorzy
Singiel kobiet: Barbara Kulanty (AZS AGH Kraków)
Singiel mężczyzn: Dariusz Janik (AZS AGH Kraków)
Debel kobiet: nie rozegrano
Debel mężczyzn: Maciej Piekło/Damian Pławecki (AZS AGH Kraków)
Gra mieszana: Maciej Piekło/Barbara Kulanty (AZS AGH Kraków.)
Juniorzy młodsi
Singiel dziewczyn: Karolina Gajos (MKS Dwójka Blachownia)
Singiel chłopców: Kamil Korbel (MKS Dwójka Blachownia)
Debel dziewczyn: Anna Goc/Weronika Strąk (KS Kolejarz 24 Katowice/ UKS Plebsad Pszczyna)
Debel chłopców: Wojciech Szczypek/Tomasz Tomża (UKS Plesbad Pszczyna)
Gra mieszana: Kamil Korbel/Karolina Gajos (MKS Dwójka Blachownia).
Zdjęcia: Damian Pławecki

Zdjecie nr 1: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 2: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 3: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 4: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 5: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 6: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 7: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 8: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 9: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 10: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 11: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 12: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 13: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 14: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 15: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 16: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 17: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 18: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 19: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 20: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 21: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 22: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 23: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 24: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 25: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 26: O Puchar Śląska w hali POSiR Zdjecie nr 27: O Puchar Śląska w hali POSiR

Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego