X KMPP: poznaliśmy komplet finalistów2017-12-11, 19:53

X KMPP w Futsalu

fot. POSiR

Zakończyły się eliminacyjne zmagania w ramach X Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C".

W sobotę 9 grudnia o awans do turnieju finałowego walczyli juniorzy. Rywalizacja w poszczególnych grupach przebiegała raczej jednostronnie, a zwycięzcy grup kończyli zawody z kompletem punktów. Pierwsze miejsce w grupie A wywalczyła drużyna Czapli Kryry. Grupy B i C zdominowały zespoły MKS Iskra Pszczyna, a ostatnim finalistą został zespół LKS-u Studzienice, który zakończył zmagania w grupie D, z zaledwie jedną straconą bramką.

W niedzielę o ostatnie wolne miejsca w styczniowym finale walczyły młodziki. Zmagania rozpoczęły się od zaciętej rywalizacji w grupie A, w której o zwycięstwie LKS-u Czarków przesądziła jedna bramka. Pewne zwycięstwo w grupie B odnieśli zawodnicy MKS-u Iskra Pszczyna. W grupach C i D pierwsze miejsca zajęły dwa zespołu UMKS-u Goczałkowice-Zdrój.

Szczegółowe wyniki poszczególnych grup i kategorii znajdziecie w dziale "Pliki do pobrania". Na ostateczne rozstrzygnięcia X Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." zaczekamy do 14 stycznia 2018 roku, wtedy to w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrany zostanie turniej finałowy.

Sponsor główny KMPP
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego