XI KMPP: młodziki zakończyły rekordowe eliminacje2018-12-16, 09:04

XI KMPP w Futsalu

fot. POSiR

W ubiegłą niedzielę (16 grudnia) zakończyły się zmagania eliminacyjne XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C..

W minioną niedzielę w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się ostatni turniej eliminacyjny XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C., a o awans walczyli młodzicy.

Jako pierwsi do styczniowych gier awansowali zawodnicy MKS-u Iskra Pszczyna, którzy pewnie wygrali rywalizację w grupach "A" i "B". Komplet zwycięstw i udział w finale, świętować mogą również zawodnicy LKS-u Czarków. Po zaciętej rywalizacji w grupie "D", ostatnie wolne miejsce w styczniowym finale, wywalczyła drużyna LKS Brzeźce. Szczegółowe wyniki rywalizacji młodzików znajdziecie w "plikach do pobrania".


fot. POSiR


We wszystkich pięciu turniejach eliminacyjnych zagrały w sumie 104 zespoły z 25 klubów i szkółek piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Daje to w sumie 843 zawodników i zawodniczek.

Na ostateczne rozstrzygnięcia XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C." zaczekamy do 13 stycznia 2019 roku, wtedy to w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrany zostanie Turniej Finałowy.

XI KMPP w Futsalu sponsor
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia