MLF: ruszają zgłoszenia2017-10-16, ostatnia aktualizacja: 2017-10-20, 19:19

mlf
Rekord

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza młodych piłkarzy do udziału w 11. edycji Młodzieżowej Ligi Futsalu.

Ilość drużyn dopuszczonych do gry w zbliżającym się sezonie Młodzieżowej Ligi Futsalu została zwiększona do 24.

Przypominamy!
Wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w piątek 3 listopada w sali konferencyjnej hali POSiRu (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.30. Obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania jest OBOWIĄZKOWA! Niestawienie się na spotkaniu organizacyjnym przedstawiciela któregoś z zespołów, będzie traktowane jako rezygnacja z udziału w rozgrywkach danej drużyny, a do udziału zaproszone zostaną drużyny z listy rezerwowej. Na spotkanie należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny, a także uiścić opłatę wpisową (200 zł/drużyna) oraz kaucję zwrotną (50 zł/drużyna).

Zgłoszone drużyny (stan na dzień 31.10.2017)
Siewcy Popłochu IV
Czechowice Team
Świerzaki
Gang Plebanii
Bukmachery Po Kursach
Gryfne Frele
Stado Pędzących Imadeł
DNW
AC Materace
Mistrzowie Biczsokera
Wielcy i Szybcy
Świnki Halinki
Zrogowaciałe Niedźwiedzice
KMT Pszczyna
Elektro Parówy
Ubój Matematyczny Piasek
Prezes i Reszta Kobiór
Warriors
Czarków City
Leszczyki
Sto twarzy złomiarzy
Futsal Skład
Gwiezdna Flota
Wizards.

Lista rezerwowa:
Konstelacja Gwiazd.

Informacja z dnia 16 października

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do nadchodzącego sezonu Młodzieżowej Ligi Futsalu. Pamiętając o sporym zainteresowaniu w poprzednich latach i z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (21 drużyn), przypominamy, że będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres sport@posir.pszczyna.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Zgłoszenie do MLF", nie później niż do 1 listopada.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę drużyny
- miejscowość (siedziba drużyny)
- imię i nazwisko kapitana/osoby kontaktowej
- numer telefonu kontaktowego

Informacje o zgłoszonych drużynach będą systematycznie aktualizowane według kolejności przesłanym zgłoszeń.

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby chętnych drużyn. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani po zakończonych zapisach na spotkaniu organizacyjnym.

W rozpoczynającym się sezonie 2017/2018 do udział w rozgrywkach ligowych dopuszczeni będą zawodnicy urodzeni pomiędzy 1998, a 2003 rokiem, przy czym w składzie zgłoszonej drużyny może być maksymalnie trzech zawodników urodzonych w roku 1998 (limit wiekowy dotyczy także dziewcząt).

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i teraz w ramach opłaty wpisowej wszystkie drużyny otrzymają komplet koszulek.

Szczegółowy regulamin, wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w piątek 3 listopada w sali konferencyjnej hali POSiRu (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.30. Już dziś uprzedzamy, że obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania będzie OBOWIĄZKOWA!

Partnerami naszych rozgrywek kolejny raz jest BTS Rekord Bielsko-Biała. Ekstraklasowa drużyna futsalu podobnie jak w latach ubiegłych będzie patronować pszczyńskim rozgrywkom. Ponadto sztab szkoleniowy bielskiej drużyny będzie obserwował rozgrywki, a wyróżniający się zawodnicy MLF mogą liczyć na zaproszenie do treningów w bielskiej ekipie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na w/w adres lub tel. 506 837 454
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego