Spod kosza nad siatkę2010-12-17, 21:52

Po koszykówce przyszła pora na rozgrywki w siatkówce chłopców i dziewcząt. Poznaliśmy finalistów męskiej grupy B i obu grup żeńskich.

Rywalizacja chłopców w grupie B odbyła się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji a jej organizatorem był Wojciech Magulski z Powiatowego Zespołu Szkół Nr1

Wyniki spotkań i klasyfikacja końcowa:

PZS 1 - PZS 2 (1:2)
LO GILOWICE - LO CHROBRY (0:2)
ZSO PAWŁOWICE - PZS 1 (2:0)
PZS 2 - LO CHROBRY (1:2)
ZSO PAWŁOWICE - LO GILOWICE (2:0)
PZS 1 - LO CHROBRY (0:2)
PZS 2 - ZSO PAWŁOWICE (2:0)
ZSO PAWŁOWICE - LO CHROBRY (0:2)
LO GILOWICE - PZS 1 (2:1)
LO GILOWICE - PZS 2 (2:1)

Tabela
1. LO I im.B.Chrobrego w Pszczynie - awans
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła w Pawłowicach - awans
3. Powiatowy Zespół Szkół NR 2 w Pszczynie
4. LO Gilowice
5. Powiatowy Zespół Szkół NR 1 w Pszczynie

Rozgrywki męskiej grupy A zaplanowane są na 5 stycznia (Środa) 2011 roku w hali POSiR.

Rozgrywki dziewcząt w obu grupach odbyły się 17 grudnia w dwóch obiektach sportowych.

Grupa A, której organizatorem była pani Alicja Filipczuk (LO Chrobry) rozegrała mecze w hali POSiR, natomiast Grupa B, której organizatorem był Michał Waberski (III LO) rozegrała mecze w sali gimnastycznej w ZS Nr 1 w Pszczynie.

Poniżej wyniki spotkań w obu grupach i klasyfikacja końcowa wraz z zestawem par półfinałowych:

GRUPA A:
LO CHROBRY - ZSO PAWŁOWICE 2:0 (25:22,25:8)
PZSz NR I - PZSz NR II 0:2 (9:25,18:25)
ZSO PAWŁOWICE - PZSz NRII 0:2 (20:25,13:25)
PZSz NR I - ZSO PAWŁOWICE 0:2 (14:25,16:25)
PZSz NR I - LO CHROBRY 0:2 (9;25,14:25)
I LO - PZSz NR II 2;0 (25:10,25:14 )

Tabela A:
1. I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
2. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Pszczynie
3. Liceum Ogólnokształcące w Pawłowicach
4. Powiatowy Zespół Szkół Nr I w Pszczynie

GRUPA B:
III LO - LO GILOWICE 2:1 (15:10,13:15,16:14)
ZSE - ZSZ i WOLA 2:0 (15:6,15:6)
III LO - ZSZ i WOLA 2:0 (15:8,15:5)
ZSE - LO GILOWICE 2:1 (15:11,12:15,15:10)
LO GILOWICE - ZSZ i WOLA 2:0 (15:7,15:2)
ZSE - III LO 0:2 (10:15,4:15)

Tabela B:
1. III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie
2. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie
3. Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach
4. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Woli

Pary półfinałowe: LO CHROBRY - ZSE oraz III LO - PZS 2

Finały chłopców i dziewcząt planowane są na drugi tydzień stycznia i odbędą sie w hali POSiR.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego