Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu!2017-03-31, 13:27

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wzięły udział w III Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki "Dwójek" o Puchar Dyrektora ZSMS Jastrzębie-Zdrój.

W zawodach wzięły udział dwie drużyny z Pszczyny - pierwsza w składzie: Anna Mieszczak, Martyna Witczak i Marta Staszewska, druga w składzie: Nadia Książkiewicz, Justyna Parko i Martyna Rajca. W sumie zagrało w zawodach 21 składów drużyn z województwa śląskiego i małopolskiego. W tym gronie podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki zaprezentowały się bardzo dobrze. W tym silnie obsadzonym turnieju skład pierwszy zajął 3. miejsce! Druga ekipa uplasowała się na 9. miejscu.

Już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) o godzinie 9.30 ta sama grupa dziewcząt zagra w rozgrywkach minisiatkówki Kinder+Sport kategorii "dwójek", które prowadzone są przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach o awans do III etapu. Zawody zostaną rozegrane w hali POSiR w Pszczynie.

Zdjecie nr 1: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 2: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 3: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 4: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 5: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 6: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! Zdjecie nr 7: Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu!
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego