Małgorzata Glinka zawitała do Pszczyny2017-05-24, 13:23

Małgorzata Glinka 2

fot. POSiR Pszczyna

Małgorzata Glinka prowadzi akcję mającą na celu zaszczepienie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Na trasie programu znalazła się Pszczyna.

Małgorzata Glinka, najlepsza polska siatkarka XXI wieku, przyjechała do Pszczyny promować swoją akcję "Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką".

Małgorzata Glinka dwa lata temu zakończyła swoją bogata karierę sportową. Przez ponad 20 lat grania na siatkarskich parkietach w Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Francji i Turcji zdobyła mnóstwo tytułów. Te najcenniejsze zdobyła jednak w barwach reprezentacji Polski, kiedy w 2003 i 2005 roku została Mistrzynią Europy. Należała do najbardziej rozpoznawalnych słynnych "Złotek". Teraz promuje wśród dzieci i młodzieży aktywność sportową, w szczególności uprawianie siatkówki i prowadzi ogólnopolską akcję "Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką".

Na szlaku programu znalazła się również Pszczyna, gdzie w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji miało miejsce to wydarzenie. Zanim nastąpił główny punkt programu, uczestnicy mieli możliwość posłuchać mini wykładów: trenera personalnego, dietetyka i fizjoterapeuty. Potem przyszedł czas na spotkanie z Małgorzatą Glinką. W pierwszej części mistrzyni opowiadał o swojej karierze, odpowiadała na pytania zgromadzonych dzieci. Potem przyszedł czas na wspólny trening. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć i autografów.

Spotkanie z Małgorzatą Glinką powinno być dla wszystkich uczestników wielkim bodźcem do tego by rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Dla tych, którzy ją już rozpoczęli, motywacją do jeszcze większego zaangażowania. Tylko od samych uczestników spotkania zależy, czy któraś z nich wyrośnie zawodniczka pokroju Małgorzaty Glinki.


Zdjecie nr 1: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 2: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 3: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 4: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 5: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 6: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 7: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 8: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 9: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 10: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 11: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 12: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 13: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 14: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 15: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 16: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 17: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 18: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 19: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 20: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 21: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 22: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 23: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 24: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 25: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 26: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 27: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 28: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 29: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 30: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 31: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 32: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 33: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 34: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 35: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 36: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 37: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 38: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 39: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 40: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 41: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 42: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 43: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze Zdjecie nr 44: Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką na POSiR-ze
fot. POSiR Pszczyna
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego