Wniki I Turnieju Piłki Nożnej Plażowej2009-05-26, 23:46

Wniki I Turnieju Piłki Nożnej Plażowej

Zwycięstwem piłkarzy z LO Chrobry oraz piłkarek z ZS Silesia zakończył się I Turniej Piłki Nożnej Plażowej w pszczyńskim Ośrodku nad Dokawą.

Przy pięknej słonecznej pogodzie przyszło rywalizować uczestnikom I Turnieju Piłki Nożnej Plażowej, którego organizatorem był POSiR. Do udziału zgłosiło się 6 drużyn w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym" 2x8 minut. O kolejności na podium decydowała zadecydowała większa ilość punktów. Wszystkie mecze przyniosły wiele emocji oraz okazale zdobywanych bramek. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Rozdano również nagrody indywidualne, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Piotr SZCZOTKA (ZSR) a najlepszą zawodniczką Agata MICHALSKA (LO Chobry).

Wyniki spotkań:

DZIEWCZĘTA

ZSE - ZS SILESIA CZ-DZ 1:4
bramki: Marysia Duda dla ZSE / Ewelina Parma i Wiola Mandla z ZSE (samobójcze), Karolina Pustelnik i Aleksandra Bury dla ZS Silesia.
ZSE - LO CHROBRY 4:3
bramki: Justyna Pustelnik, Marysia Duda i Wiola Mandla 2 dla ZSE / Agata Michalska 2 i Izabela Krysa dla LO Chrobry.
LO CHROBRY - ZS SILESIA CZ-DZ 2:2
bramki: Agata Michalska i Ewa Olesz dla LO / Aleksandra Bury i Karolina Pustelnik dla ZS Silesia.

1. ZS SILESIA CZECHOWICE-DZIEDZICE
2. ZSE PSZCZYNA
3. LO CHROBRY PSZCZYNA

CHŁOPCY

ZSR - LO CHROBRY 3:4
bramki: Piotr Szczotka i Daniel Drobiec 2 dla ZSR / Łukasz Nowak, Bartłomiej Szczęsnia i Marcin Szafron 2 dla LO.
ZSR - ZSE 5:2
bramki: Piotr Szczotka 3, Adam Wróbel dla ZSR i Marcin Senczek z ZSE (samobójcza) / Marcin Senczek i Rafał Niedośpiał dla ZSE.
LO CHROBRY - ZSE 3:3
bramki: Miłosz Wiktorczyk, Maks Kloc i Paweł Gamża dla LO / Marcin Senczek 2 i Rafał Niedośpiał dla ZSE.

1. LO CHROBRY PSZCZYNA
2. ZSR PSZCZYNA
3. ZSE PSZCZYNA

Impreza ta w poprzednich latach, była rozgrywana w czasie trwania Plażowych Licealiów, które co roku odbywają sie na plaży Ośrodka Sportów Wodnych w Łące, lecz była adresowana wyłącznie do chłopców. Od tego roku nastąpiła zmiana formuły i mamy nadzieje, że turniej ten wpisze się na stałe w kalendarz imprez sportowych, w którym uczestniczyć będzie młodzież szkolna nie tylko z powiatu pszczyńskiego.Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia