Najlepsi sportowcy uczą się w...2017-11-08, 15:17

Podsumowanie współzawodnictwa 2016/17

fot. Powiat Pszczyński

Za nami podsumowanie współzawodnictwo sportowego szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Najlepsi sportowcy w klasyfikacji chłopców uczą się w PZS nr 2, wśród dziewcząt w III LO.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice III LO w Pszczynie. Tuż za nimi na podium stanęły reprezentantki I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie i LO im prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach. W kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie PZS nr 2 w Pszczynie. Na drugim miejscu rywalizację zakończyli uczniowie "Chrobrego", a najniższy stopień podium zajęli sportowcy z III LO w Pszczynie.

Najlepsze szkoły w klasyfikacji dziewcząt oraz chłopców, otrzymały bony o wartości 500 zł, ufundowane przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji (nagroda Starosty Pszczyńskiego) oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie (nagroda Burmistrza Pszczyny). Ponadto, dwa bony o takiej samej wartości rozlosowano wśród pozostałych szkół uczestniczących we współzawodnictwie.

Współorganizatorem zmagań w ramach współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Powrót do listy artykułów.
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego